Бойовики у балаклавах з нашивками "Новоросія" вчинили збройну провокацію проти місії ОБСЄ на Донбасі

Дата публікації
Бойовики у балаклавах з нашивками "Новоросія" вчинили збройну провокацію проти місії ОБСЄ на Донбасі

Архівне фото / Getty Images

У прес-центрі штабу АТО повідомили, що біля представників ОБСЄ стріляли й здійснювали вибухи.

У суботу 25 лютого об 11:40 неподалік населеного пункту Катеринівка члени незаконних збройних формувань ОРЛО вчинили чергову збройну провокацію щодо представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Про це повідомляють в прес-центрі штабу АТО.

"Після здійснення патрулювання у зазначеному населеному пункті два автомобілі СММ ОБСЄ були зупинені невідомою особою у балаклаві та військовій формі із розпізнавальними знаками "Новоросія".На запитання патруля хто він і де його командир, чоловік відповів, що командир перебуває у населеному пункті Первомайськ", — йдеться в повідомленні.

У штабі також повідомили, що згодом з будівлі вийшла ще одна озброєна автоматом людина та відкрила стрільбу у повітря, після чого патруль Місії сів у машину та виїхав у напрямку населеного пункту Золоте.

Після того, як представники ОБСЄ проїхали 50 метрів, позаду їхніх автомобілів пролунало два вибухи від гранат.

"Уже на КПВВ "Золоте" представники СММ ОБСЄ про вказаний випадок повідомили офіцера спостережного пункту "Гора" української сторони Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню. Особовий склад патруля СММ ОБСЄ та автомобільна техніка не постраждали", — уточнили в штабі.

Водночас під час перебування на КПВВ Золоте цей же патруль СММ ОБСЄ о 12:55 зафіксував порушення режиму тиші бойовиками незаконних формувань ОРЛО. Вогонь вели зі стрілецької зброї в напрямку Первомайськ–Золоте.

Спостерігачі ОБСЄ заявляють, що Маріупольщина перетворюється на найгарячішу точку АТО

Спостерігачі ОБСЄ заявляють, що Маріупольщина перетворюється на найгарячішу точку АТО

Нагадаємо, у результаті нічних обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без світла, а також у місті спалахнуло чотири пожежі. Додамо, що вода у місто поступає самотоком з резервуару. В Авдіївці відсутня електроенергія через пошкодження ЛЕП на території підконтрольній Україні. 

Наступна публікація