Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики вчергове познущалися над полоненими: обміну у Святвечір не буде

Про це повідомив ватажок бойовиків "ЛНР" Плотницький.

Анонсований на сьогодні обмін полоненими між терористами "ЛНР" і Україною не відбудеться. Про це повідомив ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький.

аша добра воля не знайшла жодного відгуку у представників київської влади. Всі спроби зв'язатися з повноважними представниками України для того, щоб передати їм військовополонених, ні до чого не призвели", - цитує його пропагандистський сайт бойовиків "Луганський інформаційний центр".

Водночас уповноважений президента з врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко зазначила, що "подібні заяви у Святвечір, якщо їх і не збиралися виконувати, а сказали, щоб вчергове познущатися над живими людьми - це навіть не фарс і не лицемірство... Це - великий гріх. І тортури над родинами заручників".

"Це і є моральне обличчя бойовиків... Яку ж жорстокість треба мати, аби так знущатися над родинами заручників... І якби ви тільки знали, скільки їх - нещасних мам і дружин в надіі мені сьогодні подзвонили і написали, в надіі, що інша сторона має бодай рештки совісті. Але ні, навіть на Святвечір не бояться порушувати всі можливі моральні норми", - написала вона в Facebook.

Взагалі-то , подібні заяви на Святвечір , якщо іх і не збиралися виконувати, а сказали, аби вчергове познущатися над живий...

Posted by Iryna Gerashchenko on Wednesday, January 6, 2016

Раніше Плотницький оголосив про звільнення всіх військових ВСУ, яких бойовики захопили в полон, "напередодні і в честь Різдва Христового".

Залиште свій коментар

Вибір редакції