Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики відмовилися від відеоконференції Тристоронньої контактної групи

Тема зустрічі - хід імплементації рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів.

Запланована на п'ятницю, 30 вересня, відеоконференція Тристоронньої контактної групи із запрошенням представників ОРДЛО, що не відбудеться у зв'язку з відмовою представника ОРДО, повідомила прес-секретар представника України в Тристоронньої контактній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

"За взаємною домовленістю учасників Тристоронньої контактної групи на завтра, 30 вересня, було заплановано проведення засідання Тристоронньої контактної групи в режимі відеоконференції з запрошенням представників ОРДЛО. Тема зустрічі - хід імплементації рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів. Однак скайп-зустрічі не відбудеться в зв'язку з відмовою представника ОРДО ", - написала вона на своїй сторінці в Фейсбук в четвер.

Оліфер нагадала, що пункт №5 Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів передбачає можливість проведення зустрічі в режимі відеоконференції "з метою негайного припинення порушення цього Рамкового рішення".

Вона підкреслила, що українська сторона продовжує наполягати на проведенні такої зустрічі в режимі відеоконференції.

"Якщо дана відеоконференція не відбудуться, то 5 жовтня 2016 року на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона поставить питання порушення режиму тиші з боку ОРДЛО як ключовий", - написала Оліфер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції