Бойовики відправили у примусову відпустку працівників колишнього "ахметівського" заводу - розвідка

Соціально-економічна ситуація на окупованих землях погіршується.

На окупованій частині Донецької та Луганської областей відмічається зупинка виробничих процесів на підприємствах вугільної та металургійної промисловості та зростання рівню безробіття. Про це йдеться у звіті Головного управління розвідки станом на 8 липня.

"Незважаючи на обіцянки т.зв. "керівництва ДНР" щодо повного відновлення до кінця червня ц.р. функціонування "Єнакієвського металургійного заводу", з липня ц.р. всі працівники підприємства (близько 5 тис. осіб) примусово відправлені у двомісячну відпустку", - йдеться у повідомленні.

Також ГУР зазначає, що на окупованих територіях посилили агітацію за вступ у незаконні бандформування, для цього місцеве населення залякують нібито "терористичними діями ЗС та інших військових формувань України".

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 8 липня На тимчасово окупован...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 8 липня 2017 р.

Нагадаємо, компанія "Метінвест" заявила про втрату контролю над "Єнакієвським металургійним заводом" 15 березня поточного року. У компанії зазначили, що в адміністративні приміщення увірвались представники так званої "ДНР" та наказали або платити їм податки, або залишити приміщення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: