Бойовики відправили у примусову відпустку працівників колишнього "ахметівського" заводу - розвідка

Соціально-економічна ситуація на окупованих землях погіршується.

На окупованій частині Донецької та Луганської областей відмічається зупинка виробничих процесів на підприємствах вугільної та металургійної промисловості та зростання рівню безробіття. Про це йдеться у звіті Головного управління розвідки станом на 8 липня.

"Незважаючи на обіцянки т.зв. "керівництва ДНР" щодо повного відновлення до кінця червня ц.р. функціонування "Єнакієвського металургійного заводу", з липня ц.р. всі працівники підприємства (близько 5 тис. осіб) примусово відправлені у двомісячну відпустку", - йдеться у повідомленні.

Також ГУР зазначає, що на окупованих територіях посилили агітацію за вступ у незаконні бандформування, для цього місцеве населення залякують нібито "терористичними діями ЗС та інших військових формувань України".

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 8 липня На тимчасово окупован...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 8 липня 2017 р.

Нагадаємо, компанія "Метінвест" заявила про втрату контролю над "Єнакієвським металургійним заводом" 15 березня поточного року. У компанії зазначили, що в адміністративні приміщення увірвались представники так званої "ДНР" та наказали або платити їм податки, або залишити приміщення.

Залиште свій коментар