Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики влаштовують провокації та перешкоджають роботі спостерігачів ОБСЄ

За словами представників української сторони СЦКК, ватажки бойовиків прагнуть до подальшого загострення збройного конфлікту на Донбасі.

Бойовики ОРДО влаштовують збройні провокації на лінії розмежування сторін та створюють перешкоди роботі патрулів СММ ОБСЄ.

Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.

"Учора, 11-го жовтня 2017 року відповідно до плану СММ ОБСЄ здійснювались заходи з перетинання патрулями Місії лінії розмежування сторін по дорозі М-03 Світлодарськ-Дебальцеве. Під час висування від "нульового" блокпосту до середини "сірої зони" близько 14.20-14.30 годин представники української сторони СЦКК, що перебували в групі, яка висувалася, та ті, які залишились на "нульовому" блокпості, чули постріли з боку населеного пункту Лозове, яке контролюється НЗФ ОРДО, в напрямку населеного пункту Луганське", - йдеться у повідомленні.

До того ж зазначається, що після одночасного початку дзеркального сходження, група, яка висувалась з боку підконтрольної Уряду території, дісталась середини "сірої зони" та ще протягом 20-25 хвилин очікувала прибуття відповідної групи з боку території ОРДО.

"Українська сторона СЦКК засуджує такі провокаційні дії НЗФ ОРДО, які мають системний характер та свідчать про те, що керівництво ОРДО цинічно нехтує Мінськими домовленостями та свідомо прагне до подальшого загострення збройного конфлікту на Донбасі", - додали у штабі.

Нагадаємо, 6 жовтня, Рада проголосувала за законопроекти, які визначають подальше майбутнє окупованої частини. Так, в першому читанні ухвалено президентський законопроект про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163). Також Рада подовжила дію особливого статусу ОРДЛО законопроекту 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Залиште свій коментар

Вибір редакції