Бойовики з захопленого Комінтернового обстрілюють український прапор

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Військові на позиціях та стяг вистояли.

Бойовики не лише захопили Комінтернове, а й добре укріпилися там і навіть відважуються атакувати позиції наших військових з важкої зброї, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Особливо їх дратує український прапор на одному з найближчих блокпостів. Щойно наші хлопці вивісили державний прапор, їхні позиції почали нещадно обстрілювати. Хлопці вистояли, витримав і прапор, хоч і отримав кілька пошкоджень. На полотнищі утворились кругленькі дірочки калібру 7,62. На самому блокпості хлопці тільки залатали величезну діру - ворог випустив по них протитанкову керовану ракету.

"На горбочку поставили ПТУР і звідти по нас спрацювали. Розбили нам блокпост. Певно не сподобалося, що ми поставили прапор. Але ми своє теж здавати не будемо. Прапор не знімемо, хай знають, що ми не здаємося", - каже командир підрозділу "Серьога".

Ракета пробила товсту залізобетонну плиту і вибухнула всередині, осколки просвистіли над головами бійців. У них і досі тремтять голоси, коли згадують цей обстріл, лише дивом ніхто не отримав поранення.

Стріляють із Комінтернового щодня. Вочевидь одного села бойовикам замало, вони хочуть просунутися ближче до Маріуполя, а цей блокпост їм заважає.

По них стріляють, а вони укріплюються. Українські вояки сподіваються, що з фронту їх прикриють соснові колоди. З флангів – багнюка. Густий донбаський чорнозем добре чіпляється за ноги. Такою погодою ворог у наступ не побіжить. До того ж кулемет на цьому блокпості почищений та заряджений.

Як уже повідомлялося, бойовики зайшли в "сіре" Комінтернове 22 грудня разом з бронетехнікою. У селищі відразу стали шукати порожні будинки, а спостерігачів ОБСЄ на територію не пустили. Бойовики вдалися до обшуків цивільного населення, а на перемовини щодо звільнення села - відмовилися йти.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Відео Поблизу Комінтернового точаться бої

Залиште свій коментар

Вибір редакції