Бойовики за час перемир’я укріпились і тепер починають випробовувати свої сили – військові

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бойовики за час перемир’я укріпились і тепер починають випробовувати свої сили – військові

Бойові позиції військових "засипають" мінами.

На приморській ділянці фронту бойовики стріляють з автоматів, закидають мінами й підствольними гранатами усе довкола, лише за минулий вечір вони випустили у бік лінії оборони понад два десятки гранат.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

Військовому Міллеру 23 роки і це його друга ротація. Вчився на конструктора ракет, але покинув навчання і пішов на війну. " Не витримав, хотів себе перевірити, хотілось себе спробувати. Соромно було, що хлопці знайомі воюють, а я вчусь в тилу, займаюсь справами, працюю", - каже морський піхотинець Міллер.

На фронті позначають те, що не розірвалось, червоними стрічками. Або дорогу, якою можна безпечно йти - усе інше обабіч заміновано. Вибухонебезпечними предметами засіяна територія поблизу українських позицій. Напередодні ввечері бойовики з автоматичних станкових гранатометів обстріляли укріплення біля Водяного. "Дуже зухвало, міни щодня намагаються закинути, по дві-три касети нам вночі кидають", - розповідає Міллер.

На приморській ділянці фронту окупанти випустили по українських позиціях понад 20 гранат

На приморській ділянці фронту окупанти випустили по українських позиціях понад 20 гранат

Проросійські найманці закидають до наших окопів міни ПОМ2 - дистанційно мінуючи територію довкола. Боєць Борман обережно вглядається у трубу розвідника. Відстані короткі і ворог дуже близько. "Звісно прапори вивішують і "ДНР" і російський з нашої позиції видно на одному флагшткові - два прапори, коли вип’ють", - додає морський піхотинець Борман.

Кілька разів впродовж тижня над нашими позиціями пролітає ворожий безпілотник. Він високо і збити його не можливо. Боєць на позивний Гуф воює з 2014 року і бачив уже кілька десятків таких режимів тиші. "Практика минулих років - перемир’я вони використовують, щоб укріпитись. За два місяці перемир’я вони непогано укріпились, укріпили свої позиції, а перевіряють свої сили", - переконує боєць.

За ворогом морпіхи поки що спостерігають. Усі мотивовані і більшість уже воює по кілька років, тому готові потерпіти, аби потім таки рушити уперед і відвоювати свою землю. А тоді вже на дембель. "Коли заберемо свої землі, тоді можна спокійно йти додому", - переконує морський піхотинець.

Кореспондент Руслан Ярмолюк.

Наступна публікація