Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики зірвали домовленості щодо розведення сил і розмінування території у "Золотому"

Вони порушили Мінські домовленості.

Члени незаконних збройних формувань Російської Федерації зірвали домовленості і не здійснили заходи з розмінування території у ділянці розведення сил "Золоте".

Про це повідомила пресслужба Операції об’єднаних сил.

Оскільки бойовики порушили наявні домовленості щодо розведення сил і розмінування території, то технічний персонал СММ ОБСЄ не зміг виконати сплановані заходи на цій ділянці. Таким чином Збройні сили Російської Федерації грубо порушують Мінські домовленості.

Через те, що окупанти не виконали свої зобов'язання, моніторингова місія не змогла відвідати ділянку у "Золотому" для моніторингу ситуації.

Нагадаємо, розведення сил у Станиці Луганській відбулося 26 червня. 8 липня президент Володимир Зеленський сказав, що будівництво моста розпочнеться через вісім днів та завершиться через місяць. Але цим планам заважали бойовики. Під час ремонту мосту в Станиці Луганській побудують тимчасовий обхідний міст. 

Відео Бойовики не дають українським надзвичайникам розмінувати територію у Станиці Луганській   

Вони нікуди не пішли, просто перевдягнули форму й начепили пов'язки спостережних місій. Бойовики зі своїм блокпостом досі стоять за мостом у Станиці Луганській. Попри усі домовленості, ні поста, ні чужинців тут не мало б бути. Більше того, російські МНСники валять дерева. Вдають, що чистять територію, однак до розмінування наших саперів не підпускають.  

Бойовики не дають українським надзвичайникам розмінувати територію у Станиці Луганській   

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції