Бойовики зірвали процес розмінування біля КПВВ "Мар’їнка"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попередньо було досягнуто всіх потрібних домовленостей.

Бойовики ОРДЛО зірвали роботу українських саперів щодо розмінування території навколо контрольно-пропускного пункту "Мар’їнка" на лінії розмежування на Донбасі.

Про це повідомляє українська сторона в СЦКК.

Роботи із розмінування планувались на 27 грудня вздовж автомобільної дороги H15. Напередодні було досягнуто домовленостей як з боку ЗСУ, так і з боку незаконних збройних формувань на дотримання режиму "Тиша" в цьому районі.

"Планувалося, що роботу саперів, яких зобов’язалася виділити українська сторона, будуть забезпечувати дзеркальний патруль СММ ОБСЄ, а також спостережна група української сторони СЦКК. На час заходів по розмінуванню, 27 грудня 2018 року у період з 10.00 до часу фактичного закінчення виконання робіт, планувалося перекрити рух транспортних засобів і цивільного населення через КПВВ "Мар’їнка", - підкреслили у СЦКК.

Крім цього, планувалося попередити через ЗМІ цивільне населення про перекриття КПВВ "Мар’їнка" на час виконання робіт.

"На жаль, ввечері 26 грудня, коли всі організаційні заходи були погоджені, представники збройних формувань російських окупаційних військ цинічно в односторонньому порядку зірвали виконання запланованих робіт. В листі до представників СММ ОБСЄ вони зазначили, що відмовляються від своїх зобов’язань і не гарантують дотримання режиму "Тиша" під час робіт по розмінуванню", - підсумували українські військові.

Окупанти зірвали розмінування поблизу КПВВ "Мар’їнка" Українська сторона СЦКК повідомляє, що сьогодні, 27 грудня, на...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 26 грудня 2018 р.

Нагадаємо, 6 листопада Верховна Рада ухвалила за основу законопроект № 9080-1 про протимінну діяльність в Україні. Згідно з законом, в Україні буде створено Центр протимінних операцій, який координуватиме діяльність із проведення операцій з розмінування на території України та за її межами, а також контролюватиме якість цих операцій.

ВідеоНа розмінування Донбасу потрібно витратити кілька десятиліть

Міністерство оборони оприлюднило дані про замінований Донбас. 7 тисяч квадратних кілометрів - територія, нашпигована вибухівкою, і до кінця не обстежена. І це лише підконтрольні Києву землі. 273 військових загинули, підірвавшись на мінах. Близько тисячі - поранені.

На розмінування Донбасу потрібно витратити кілька десятиліть

Залиште свій коментар

Вибір редакції