Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовиків на Донбасі змусили здати гроші на розваги для прибулої комісії від Генштабу РФ - розвідка

Серед бойовиків поширюється невдоволення діями командування.

Бойовиків "ЛНР" змусили здавати власні гроші на розваги для прибулої комісії Центру територіальних військ Південного ВО ЗС Росії, через який Генштаб РФ координує дії на Донбасі.

Про це повідомили у прес-службі ГУ розвідки Міноборони України. 

"Під час перевірки з'єднань та частин 1, 2 АК комісією Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ офіцери 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) здавали власні кошти на "організацію відпочинку" членів комісії", - йдеться у повідомленні.

Наразі серед бойовиків поширюється невдоволення діями командування російських окупаційних військ, що викликано приховуванням участі у бойових діях громадян РФ (відсутністю відповідних пільг) та поборами грошового забезпечення.

Зокрема, особам, які воювали проти сил АТО у 2014 році, не видають "посвідчення учасника бойових дій" для приховування їхньої участі у конфлікті на Донбасі.

Нагадаємо, за останні два тижні бойовики втратили третину особового складу розвідувальної роти. Зокрема, діяльність цих осіб  призвела до значних втрат особового складу розвідувальних підрозділів. Окрім того, у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ продовжує зростати кількість злочинів та протиправних дій щодо цивільного населення. Зазначається, що двоє російських офіцери 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК з метою збагачення здійснили збройне пограбування декількох помешкань цивільних осіб. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції