Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Брезентовий дах і фанерні вікна: пенсіонер в Авдіївці припинив ховатися в підвал під час обстрілів

Хата дідуся розташована майже на самій передовій, і їй регулярно перепадає.

В епіцентрі війни опинився будинок 75-річного Олександра Панова. Пенсіонер переїхав в Авдіївку до війни через велике кохання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Якщо не долетіли – сюди. Назад ідуть. Обкладений навколо", - описує він своє становище біля передової. Будинок в старій Авдіївці стоїть просто на лінії вогню: ліворуч – окупована Ясинувата, праворуч – Донецьк, а прямо за лісом – промзона. За три останніх роки в будинок пенсіонера прилетіло п'ять снарядів. "Останній у січні двічі. Спочатку півдаху розбило, за тиждень знесло повністю", - розповів житель Авдіївки.

Відео Пенсіонер в Авдіївці відмовляється покидати будинок, який став постійною мішенню ворожих обстрілів

Відтоді в хаті Олександра Панова замість даху – брезент, а замість скла у вікнах – фанера. Всередині розвалену стіну прикриває килим. Під час обстрілів чоловік уже не ховається до підвалу, бо вже відбоявся своє. Якось під час чергового обстрілу осколок залетів у кімнату, пройшов над головою господаря та впав до подушки.

Буденно до військових дій поряд в старій Авдіївці ставляться чи не всі тутешні жителі. За три роки вони навчились за звуком відрізняти танкові удари від мінометних атак. Лише за останні півроку у старій Авдіївці зруйновано понад півтисячі будинків, і щоби все це відбудувати, потрібно щонайменше 10 тисяч листів шиферу і понад 20 тисяч штук цегли. Але такої кількості матеріалів у місті немає, тож місцеві відбудовують свої оселі навіть будівельним сміттям – шматками цегли або деревини.

Фотогалерея З'явились фотографії зруйнованої Авдіївки після обстрілу (6 фото)

Пану Олександру 75 років, з яких 15 він живе в Авдіївці. Розповідає, що приїхав сюди з Донецька – за великим коханням. "Ми з нею 12 років зустрічалися, але в нас нічого не вийшло", - зізнається чоловік. Тепер він залишився один – діти живуть в окупованому Донецьку, і там його не чекають. Їхати з Авдіївки пенсіонеру нема куди, тож він, каже, просто живе і мріє. "Я готуюся до миру. Ну, колись же війна закінчиться", - каже він.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції