Буданов пояснив, як змінилася армія РФ від початку повномасштабної війни

Буданов пояснив, як змінилася армія РФ від початку повномасштабної війни

Начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов / Скриншот / Фото: скриншот з відео

Моральний дух окупантів підвищився після взяття Авдіївки, однак це було тимчасово.

Від початку повномасштабного вторгнення російська армія сильно змінилася, попри шалені втрати.

Прокоментував це керівник ГУР Кирило Буданов в інтерв'ю "BBC".

"Треба пам'ятати, що війна – це завжди шалений розвиток. У будь-якій країні світу війна давала завжди розвиток технологічний, індустріальний і тому подібне. Не дивлячись на те, що це шалені витрати та руйнування, але це завжди розвиток. Це відбувається з ними, це відбувається з нами, це теж треба розуміти", - каже Буданов.

Він зазначив, що оснащення піхотинця точно стало краще.

"Якість техніки? Ні, вона впала, тому що нової техніки мало, її не вистачає. Це все відремонтована, відреставрована техніка зі складів довготривалого зберігання озброєнь. Там про якість говорити немає сенсу, та і не потрібна там та якість", - сказав український розвідник.

Водночас у РФ майже не залишилося контрактників з нормальним "бойовим" досвідом. Росія воює мобілізованими, що впливає на їхній моральний дух.

"Він підсилився після взяття Авдіївки, але це тимчасове було явище. В принципі, мобілізованому немає особливого сенсу. Вони воюють за гроші, тому що їх призвали, тому що змусили призватися і тому подібне. Тобто “ідіть вперед”. Ну, це ще російська ментальність відіграє важливу роль. “Ідіть вперед”, як то кажуть, і російський мужик іде", - додав Буданов.

Також очільник Головного управління розвідки України Кирило Буданов заявив, на Україну чекає досить важка ситуація на фронті найближчим часом.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація