Буде Третя світова: Жданов пояснив, чому країни Заходу не оголосять війну Росії

Автор
Дмитро ГулійчукДмитро Гулійчук
Дата публікації
Перегляди
29к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Буде Третя світова: Жданов пояснив, чому країни Заходу не оголосять війну Росії

На думку Жданова, не можна, щоб у війну вступали країни Заходу, особливо ті країни-члени НАТО.

США та країни Заходу не оголосять війну Росії та не введуть свої війська до України, адже це автоматично спричинить третю світову війну.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов.

"Ні, не приєднаються (збройні сили західних країн – Ред.). Відразу вам скажу. Якщо, не дай Боже, приєднаються інші країни, це буде світова війна. Іран постачає Росії безпілотники, а Білорусь фактично є учасником війни. Але все одно війна має регіональний характер. Та й Білорусь фактично – сателіт РФ. А якщо вступить у бій НАТО, то це буде світова війна", – вважає експерт.

На думку Жданова, не можна, щоб у війну вступали країни Заходу, особливо ті країни-члени НАТО.

"Тоді буде зовсім інший рівень війни. Вони нам постачають зброю, вони нам надають військово-технічну допомогу, вони нам надають економічну фінансову допомогу. Але, на жаль, воюватимемо ми самі", — вважає він.

Експерт наголосив,що Путін понад усе намагається довести свою суб'єктність і посадити США і Байдена за стіл переговорів - перш за все, щоб показати власну значущість.

"Якщо вони, наприклад США, вступають у війну на нашій стороні, значить, вони вже змушені будуть з Путіним сідати за один стіл переговорів. Байден говоритиме з Путіним. Це те, чого хоче президент РФ. Адже зараз Путіна опустили "нижче плінтуса", з ним ніхто не хоче говорити.

Адже перемога — це досягнення цілей війни. А це одна з цілей цієї війни — щоб повернути Росію на геополітичну арену і щоб Путін диктував усьому світу свої умови та впливав на всі процеси у світі… Допустити цього не можна. Тому, на жаль, воювати ми будемо самі", — підсумував Жданов.

Нагадаємо, що Росія останнім часом говорить про необхідність переговорів. Але представники України наголошують, що Росія не здатна до перемовин та висуває тільки ультиматуми. 

На думку міністра закордонних справ Кулеби, росіяни просто імітують готовність до переговорів.

Військовий експерт Олег Жданов пояснив безглуздість потенційних переговорів з Росією про війну.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація