Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Начальник Генштабу запевнив, що "війська всі розведені".

У неділю, 7 липня, президент України Володимир Зеленський та президент Європейської Ради Дональд Туск злітали на Луганщину. Там побували у Станиці Луганській, у якій нещодавно відбулося розведення сил.

Пресслужба глави держави повідомляє, що президент України "на понад пів кілометра пройшов далі нульової позиції ЗСУ вглиб зони розведення. Разом з президентом Європейської ради Дональдом Туском Володимир Зеленський минув крайній пункт наших військових і дійшов до зруйнованого мосту, через який люди перетинають лінію розмежування та який планується відновити за умови дотримання перемир'я".

"Ми хочемо відбудувати цей міст. Я публічно домовлявся з нашим урядом: знаходимо гроші – і дуже швидко будуємо його. Для цього необхідно відсунути укріплення іншої сторони. Якщо вони це зроблять, ми почнемо будувати міст і швидко це зробимо", – заявив Зеленський.

Під час будівництва мосту людям забезпечать можливість перетину лінії розмежування.

Зеленський і Туск також відвідали КСП 8-ї роти 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Збройних сил України. Там військове командування розповіло їм про поточну безпекову ситуацію в районі проведення операції Об'єднаних сил.

"Війська всі розведені. Командири готові. "Зради" жодної немає", – запевнив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

Зеленський поспілкувався із заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Марком Етерінгтоном щодо координації дій у цьому регіоні.

Делегація оглянула позиції українських військових, перенесені в результаті розведення сил, і ознайомилися з гуманітарними проектами на Донбасі, які реалізуються за підтримки Євросоюзу.

"Відвідав сьогодні Станіцу Луганську з президентом Зеленським. Трагедія на сході України продовжується, з гуманітарними наслідками для місцевих жителів, що опинилися в пастці війни Росії. Гарні зустрічі з хоробрими українськими солдатами, спостерігачами ОБСЄ та гуманітарними організаціями", - написав туск у Twitter.

«Что там?» - спрашивает мимо проходящая женщина пенсионного возраста у, видимо, знакомой. Собеседница пожимает плечами и...

Опубліковано Iuliia Mendel Неділя, 7 липня 2019 р.

ВідеоОБСЄ підтвердила розведення сил в районі Станиці Луганської

За повідомленням спеціальної моніторингової місії, демонтаж позицій здійснює як українська сторона, так і бойовики. Спостерігачі назвали ситуацію стабільною та спокійною. Однак окупанти не припиняють вогню на Донбасі.  

ОБСЄ підтвердила розведення сил в районі Станиці Луганської

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції