"Це буде урок". Мати затриманого на Донбасі військового РФ попросила Порошенка помилувати сина

Жінка запевняє, що родині її син казав про службу на контракті. 

Мати затриманого на Луганщині російського єфрейтора Віктора Агеєва записала відеозвернення до президента України Петра Порошенка з проханням помилувати її сина. Відео опублікувала "Новая газета".

Світлана Агєєва просить побачитися з сином. Вона стверджує, що навіть не може уявити, хто міг сприяти тому, аби Віктор Агєєв опинився на Сході України.

"Мене запитують, як же могло так статися, що сталося непоправне з ним, як він потрапив туди. Але я можу сказати одне - що в сім'ї обговорювалася служба за контрактом (в російській армії – Ред). Я сама в невіданні до сих пір, до сих пір не можу зрозуміти, як сталося, хто так вплинув на мою дитину, що він опинився в тих місцях (на Донбасі - Ред)", - сказала вона.

Агєєва стверджує, що помилування стане для її сина "великим життєвим уроком" і заявляє про готовність приїхати до України і сприяти у переговорах щодо обміну полоненими.

"Я сподіваюся на ваше милосердя! І якщо в результаті обміну якийсь український громадянин або солдат потрапить додому в сім'ю, я буду так само щаслива однозначно, як і за свою дитину. Пане президенте, ще я хочу сказати, що готова особисто поїхати в Україну і взяти участь в переговорах з обміну. Сподіваюся, що Ви візьмете участь у долі мого сина, і я вам за це заздалегідь вдячна", - підсумувала вона. 

Як повідомлялося раніше, у Луганській області затримали російського військовослужбовця Віктора Агєєва, якого, за даними ВВС, викликали на службу в Алтайському краї. Мама Віктора Агєєва, його друзі і колишні товариші по службі підтвердили, що після строкової служби той залишився служити в армії за контрактом, який підписав у березні 2017 року.  

Матір Агєєва наполягає на тому, що її син перебуває на службі у ЗС РФ і навіть отримав у травні цього року звання єфрейтора. Тоді як у міноборони РФ заявили, що полонений українцями в Луганській області росіянин в минулому році звільнився в запас. 

В інтерв'ю ТСН.Тиждень Агєєв розповідав, що приїхав до України "захищати братський народ"

ВідеоПолонений росіянин Віктор Агеєв розповів, чому зголосився служити на Луганщині

Залиште свій коментар