"Це маразм": кияни гнівно відреагували на зупинку транспорту під час повітряних тривог

Автор
Олена ГущикОлена Гущик
Дата публікації
Перегляди
8726
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Це маразм": кияни гнівно відреагували на зупинку транспорту під час повітряних тривог

Відучора весь столичний наземний транспорт під час тривоги має зупинитися і випустити пасажирів, таке рішення задля безпеки ухвалила Рада оборони Києва.

Надвечір в столиці шалена злива, але лунає повітряна тривога і транспорт практично увесь зупиняється, а людей виганяють на вулицю, йдеться в ТСН.

Усе, як треба за рішенням Ради оборони Києва - відучора весь столичний наземний транспорт під час повітряної тривоги має зупинитися.

Водійки трамваїв на Подолі хоч і не раді, слухняно дотримуються нововведень. Кажуть, зупинилися в місці, що дозволене правилами дорожнього руху, а зі звуком сирени усіх пасажирів висадили, аби ті пішли до найближчого укриття. 

Втім, за тим же нововведенням, до укриття має попрямувати і водій, але ті залишаються в транспорті. «Є відповідні рекомендації ДСН , потрібно відійти від автобуса, засісти за якесь укриття, в першу чергу - забезпечити свою власну безпеку», - каже перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Після відбою тривоги пасажири можуть доїхати тим же транспортом, водій має чекати їх упродовж 10 хвилин. Ті ж люди, які не встигнуть повернутися, можуть поїхати наступним транспортом. Сплачувати проїзд повторно не треба буде в обох випадках, про це вже попередили контролерів. Робота підземної частини метро залишається незмінною.

Більшість пасажирів нововведенням обурені. «Це маразм. От зараз сюди бомбане ракета і всіх нас тут покладе», - каже одна із пасажирок, яка, попри прохання водія, залишати транспорт відмовилася.

1 годину 25 хвилин тривала повітряна тривога. І щойно вона завершилася, громадський транспорт поїхав, а разом з ним потроху припиняється і дощ.

Читайте також:

У Дніпрі зловмисники створили цілий колцентр, де приймали замовлення від ухилянтів

У передмісті Рима горіла найбільша кіностудія Європи, на якій зняли зо три тисячі стрічок

Велика евакуація: до Кропивницького евакуювали людей зі сходу країни, які весь час пробули під обстрілами

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
8726
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація