"Це не був дружній візит": канцлер Австрії прокоментував "жорстку" зустріч з Путіним

"Це не був дружній візит": канцлер Австрії прокоментував "жорстку" зустріч з Путіним

Карл Нехаммер / Фото: Getty Images

Карл Негаммер зазначив, що зустріч із російським диктатором була жорсткою.

Канцлер Австрії Карл Негаммер зустрівся з російським диктатором Володимиром Путіним. Він наголосив, що це був "не дружній візит", а "жорстка зустріч". Він закликав лідера держави-агресорки припинити війну в Україні. 

Про це йдеться у заяві офісу австрійського канцлера. 

"Це не дружній візит. Я щойно приїхав з України і на власні очі побачив незмірні страждання, завдані російською загарбницькою війною", - сказав канцлер Негаммер після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Розмова в резиденції Путіна в Новосибірську тривала 75 хвилин. Після цього не було заяв для преси.

За словами Негаммера, поїздка до Москви і переговори з президентом Путіним є для нього обов'язком.

"Обов'язок, що випливає з відповідальності, щоб домогтися припинення бойових дій або принаймні гуманітарного прогресу для постраждалого мирного населення в Україні. Для мене немає альтернативи, бо потрібно шукати прямі переговори з Росією, незважаючи на всі відмінності", - йдеться у заяві канцлера.

Карл Негаммер зазначив, що зустріч з російським диктатором була жорсткою і він заявив Путіну, що світу відомо про воєнні злочини росіян в Україні і їх обов'язково розслідуватимуть. Також він наголосив, що санкції проти РФ тільки посилюватимуться. 

Нагадаємо, у суботу, 9 квітня, з візитом солідарності до України прибув канцлер Австрії Карл Негаммер. Європейський політик зустрівся з українським президентом Володимиром Зеленським. 

Канцлер Австрії Карл Негаммер засудив звірства російських військ у Київській області, зокрема в Бучі, та наголосив на важливості розслідування цих воєнних злочинів.

Скільки українців вимушено виїхали з України та скільки вже повернулися додому

Скільки українців вимушено виїхали з України та скільки вже повернулися додому

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація