Через інфляцію та санкції: у Росії "буксує" виконання військового замовлення

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через інфляцію та санкції: у Росії "буксує" виконання військового замовлення

Фото: Associated Press

Додаткові кошти в бюджеті РФ відсутні.

Російські компанії зіштовхнулись з серйозними проблемами при виконанні військових замовлень. Інфляція через введенні санкції "з’їдає" передбачені під виробництво зброї кошти. А додаткові кошти в бюджеті РФ відсутні.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Це стало відомо з отриманої доповіді апарату уряду РФ стосовно проблемних питань в ході виконання контрактів державного замовлення підприємствами оборонно-промислового комплексу.

З тексту випливає, що для уникнення підвищення цін, зафіксованих державним замовленням, уряд РФ дозволив укладати контракти з єдиним постачальником

Втім, це не призвело до очікуваного результату. Ціна виконання робіт все одно зросла через суттєве здорожчання матеріалів та компонентів. А наполягання Міністерства оборони РФ на фіксації цін призводить лише до збитків для визначеного "єдиного виконавця" військового замовлення.

На даний час виконання замовлення МО РФ поставлено під питання через брак коштів та неузгодженість дій між урядом і виробниками. Ця ситуація є прямим наслідком запроваджених міжнародних санкцій до РФ в цілому і до її ВПК, зокрема.

Нагадаємо, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що необхідно зробити західним партнерам для припинення війни в Україні.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація