Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Червоний Хрест доправив 9 вантажівок гумдопомоги на окупований Донбас

На Донбас перевезли 190 тонн будматеріалів.

Через пункт пропуску “Новотроїцьке” 22 лютого на тимчасово окуповану територію, як гуманітарну допомогу, перевезли 9 вантажівок місії Міжнародного комітету Червоного Хреста з 190 тоннами  будматеріалів.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

“Через КПВВ “Новотроїцьке” прослідували 9 вантажівок від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста. До тимчасово окупованої території України транспортні засоби перевозили гуманітарну допомогу вагою 190 тонни, а саме – будівельні матеріали”, - ідеться в повідомленні.

Також прес-служба відомства інформує, що минулої доби прикордонні наряди Краматорського та Донецького загонів спільно з працівниками фіскальної служби зі складу Об'єднаних сил завадили трьом спробам переміщення товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил.

“Зокрема, на тимчасово окуповану територію через КПВВ "Майорське" і “Новотроїцьке” намагались перевезти медичні препарати для захисту від шкідливих комах, а також парфуми. Загальна вартість товарів становить більше 45 тисяч гривень”, - повідомляє прес-служба ДПСУ.

Нагадаємо, Організація об'єднаних націй (ООН) заснувала фонд гуманітарної допомоги Україні, спрямований на допомогу жителям сходу країни, які страждають від російської агресії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції