Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Червоний Хрест оперує на третину більшою за СБУ цифрою зниклих безвісти в АТО

Скільки точно зникло українських воїнів – досі невідомо.

Служба безпеки України нарахувала 411 зниклих безвісти людей в зоні проведення АТО. Шукати їх узявся Червоний Хрест, де започаткували цілу програму для близьких таких людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від червня 2014 року розшукують Віталія Комісарова, який ввечері повертався з роботи з ресторану у Слов'янську. "Політикою він не займався – просто навчався і працював", - твердить бабуся зниклого хлопця. Від травня того ж року не можуть знайти й Василя Нестеренка – він зник в окупованому Краматорську у міськвідділі міліції, куди пішов писати заяву про відібрану бойовиками машину. У Червоному Хресті підтверджують, що саме на 2014 рік припадає найбільша кількість зниклих людей – і військових, і цивільних.

Місія робить інформаційні запити по обидва боки лінії фронту. Червоний Хрест запровадив спеціальну програму пошуку, яка налічує 607 кейсів щодо зниклих людей, рідні яких звернулися до організації. Скільки ж точно зникло в АТО людей – наразі не знає ніхто, вважають фахівці місії. Основні напрямки пошуку – лікарні на окупованій території, серед заручників, загони бойовиків і невстановлені загиблі. Останніх ідентифікують за аналізом ДНК родичів, однак досі залишається 214 могил невідомих жертв війни.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Відео У районі проведення АТО під час війни зникли безвісти 411 людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції