Чи мають росіяни ресурси прорватися на 20 км на Харківщині: Коваленко відповів

Чи мають росіяни ресурси прорватися на 20 км на Харківщині: Коваленко відповів

Росіяни не мають ресурсів прорватися на 20 км на Харківщині

Олександр Коваленко, військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив", прокоментував активізацію сил противника поблизу Борової на Харківщині.

Росіяни неодноразово намагалися здійснити наступ у районі Борової після звільнення Харківщини, але майже всі спроби закінчувалися невдачами.

Про це Олександр Коваленко, військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив", розповів у ефірі "Еспресо".

"На Борову росіяни неодноразово мали спроби наступу за період після звільнення Харківщини, і після того, як росіяни відійшли на територію тимчасово окупованої Луганщини. Тобто ці спроби відбувалися постійно, але майже всі вони закінчувалися невдачами. Оскільки там розташована наша лінія оборони, рубежі, які досить міцно тримаються. Відстань від лінії боєзіткнення до самої Борової — 22 км. Щоб здійснити прорив на 22 км, 10 тис. особового складу їм не вистачить", — сказав Коваленко.

Він порівняв це з попереднім наступом окупантів: "У Бєлгородській області на момент початку наступальних дій 10 травня перебувало 40 тис. особового складу. За період інтенсивних наступальних дій вони змогли просунутись на 7-8 км вглиб території Харківщини. Це притому що від 1 до 3 км від кордону з РФ переважно була сіра зона, не лінія боєзіткнення".

Росіяни спробують здійснити прорив в районі Борової, однак ЗСУ до цього готуються, каже Коваленко.

"Якщо ця інформація вже є у відкритих джерелах, то це відомо Генштабу і на місцях. А отже до цього готуються, особливо в такому районі, де бойові зіткнення — це щоденне явище", — додав він.

Нагадаємо, командир батальйону Третьої штурмової бригади Дмитро Кухарчук, коментуючи наступ росіян на Харківщині, заявив, що вони можуть дійти до Дніпра, якщо не відчують спротиву України.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація