Чи може Україна повністю відновити енергосистему за зиму: Герус дав невтішний прогноз

Чи може Україна повністю відновити енергосистему за зиму: Герус дав невтішний прогноз

Фото: pixabay.com

За словами нардепа, Україна поки що ремонтує енергетичні об'єкти власними силами.

Україна не зможе протягом зими відновити всю енергосистему через постійні ракетні атаки Росії.

Такий прогноз озвучив нардеп, голова парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

"Обладнання, яке є на складах у наших європейських партнерів, вже їде до України. Його швидко передають. Однак протягом цієї зими відновити всі пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури неможливо. В Європі немає такої кількості обладнання, яку потребує Україна, для його виготовлення необхідно не менше шести місяців", - сказав Герус.

За його словами, Україна поки що ремонтує енергетичні об'єкти власними силами. Так, дефіцит електрики компенсує відключеннями.

Як енергосистема України "відходить" від останньої ракетної атаки РФ

Останній ракетний обстріл Росія здійснила 23 листопада. Тоді ворог цілив по енергетичних об'єктах. Це - ТЕЦ, ТЕС та електропідстанції в Києві, Київській, Вінницькій, Львівській та Запорізькій областях, внаслідок чого Київ та низка інших населених пунктів майже на дві доби залишилися без світла, також не було води, опалення та зв'язку.

Станом на 30 листопада дефіцит потужності електроенергії скоротився і становить 27%. Порівнюючи з 29 листопада, дефіцит був на рівні 30%. Втім, у деяких регіонах досі тривають екстрені та аварійні відключення світла.

Світло по 5-6 годин на добу і коли Україна вступить у НАТО – Новини на ранок 30 листопада

Світло по 5-6 годин на добу і коли Україна вступить у НАТО – Новини на ранок 30 листопада

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація