Чи працюватимуть школи від 1 вересня: відповідь Міністерства освіти

Автор
Тетяна МележикТетяна Мележик
Дата публікації
Перегляди
13к
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чи працюватимуть школи від 1 вересня: відповідь Міністерства освіти

Чи підуть діти в школу 1 вересня 2022 року: відповідь Міністерства освіти / Фото: Pexels

В Міністерстві освіти і науки України розповіли, чи чекати на відкриття шкіл від 1 вересня 2022 року. Читайте більше про це в матеріалі ТСН.ua.

В прямому етері Всеукраїнського телемарафону заступник міністра освіти Андрій Вітенко заявив, що діти зможуть піти до школи від 1 вересня 2022 року лише до тих навчальних закладів, де є повністю обладнане бомбосховище. Також він наголосив, що все буде залежати від ситуації в крані.

За словами Андрія Вітенка, наразі проводиться аудит шкіл, щоб перевірити, чи є в будівлях укриття, де можуть перебувати діти, педагоги та інші співробітники навчального закладу під час ворожих обстрілів. Він стверджує, що такі школи в Україні є і вони зможуть відчинити свої двері.

На сьогодні, за даними заступника міністра освіти, в Україні понад півтори тисячі навчальних закладів постраждало від російської агресії. З них 100 було зруйновано повністю. В багатьох регіонах вже від 14 березня 2022 року відновлено навчальний процес, однак він відбувався в змішаному форматі або онлайн-режимі. Також в деяких регіонах почали працювати дитячі садки.

Андрій Вітренко додав: "Безпека в дитячих садках - більше питання місцевої влади і територіальних громад. До цього бомбосховищ в садках не було. Ми і подумати не могли, що ворог на нас так підступно нападе".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація