Чи приїдуть воювати до України за Путіна солдати КНДР: нардеп дав відповідь

Чи приїдуть воювати до України за Путіна солдати КНДР: нардеп дав відповідь

Голова української делегації в Парламентській Асамблеї НАТО Єгор Чернєв / Фото: Партія "Слуга народу"

Єгор Чернєв наголосив, що у Російської Федерації на сьогоднішній день не спостерігається якогось великого браку саме в живій силі.

Голова української делегації в Парламентській Асамблеї НАТО Єгор Чернєв розповів, чи приїдуть воювати до України за Путіна солдати КНДР.

Про це Чернєв сказав в ефірі телемарафону.

"Я думаю, що тут питання інтересів Північної Кореї. Можливо, не домовилися, по-перше, тому що просто так давати своїх солдат Північна Корея навряд чи буде... Певно, Північна Корея висунула якісь вимоги зі свого боку, скільки це коштуватиме Російській Федерації, і Російська Федерація, можливо, на це поки що не готова", – каже він.

Нардеп наголосив, що у Російської Федерації на сьогоднішній день не спостерігається якогось великого браку саме в живій силі.

"На жаль, вони (росіяни – ред.) мають дуже багато мобілізаційного резерву, і на сьогоднішній день їхні бригади сформовані на 80-90% та продовжують поповнюватися. Тому якщо це будуть якісь північнокорейські військові, то потрібно розуміти, що Росія віддасть за них і як вони вплинуть поле бою та на сам перебіг цієї війни", – зазначив Чернєв.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки стурбовані поглибленням відносин агресорки Росії та Північної Кореї. Саме тому Вашингтон "ретельно відстежуватиме розвиток" співробітництва між Москвою і Пхеньяном. Про це заявив координатор стратегічних комунікацій у Раді національної безпеки Білого дому Джон Кірбі. За його словами, у Штатах занепокоєні таким поглибленням відносин через наслідки для українців, бо вони "знають північнокорейську балістику". Кірбі наголошує, що ці ракети використовуються для ураження цілей в Україні.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація