Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чибінєєв дізнався, що отримає Героя України за п'ять секунд до вручення найвищої нагороди на параді

До Києва він не хотів їхати, і трохи злився, що має полишити своїх бійців у Авдіївці.

Сьогодні під час військового параду до Дня Незалежності президент Петро Порошенко присвоїв почесне звання Герой України полковнику, начальнику штабу – першому заступнику командувача Високомобільних десантних військ Збройних Сил України Андрію Ковальчуку та командиру роти снайперів 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ ЗСУ капітану Валерію Чибінєєву.

Примітно, що Чибінєєв не хотів лишати передову в Авдіївці для участі в параді, на який його викликали "просто постояти". Лише, власне, під час урочистостей він дізнався, що отримає звання Героя України. Про це у Facebook повідомив волонтер Роман Сініцин.

"Валера вчора приїхав з Авдіївки. Йому сказали, що треба постояти на параді. Валера був трохи злий, бо на Промці б'ються його снайпера і їхати звідти він не дуже хотів. Валера трохи поранений (двічі) за останні пару місяців. Але з Промки їхати відмовлявся. На Парад таки поїхав. Про те, що дають Героя - Валера дізнався в строю, коли зачитали прізвище. За п'ять секунд до того як отримав Золоту Зірку Героя з рук Президента", - написав він.

Відео Президент особисто вручив бойові прапори та нагороди військовим із зони АТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції