"Ці "зайчики" точно там не будуть": Рєзніков заперечив можливу участь терористів у "нормандському форматі"

"Ці "зайчики" точно там не будуть": Рєзніков заперечив можливу участь терористів у "нормандському форматі"

Фото: Гордон

За стіл переговорів із бойовиками ніхто не сяде, запевнив Рєзніков.

Україна не допустить участь представників терористичних фейкових "Л/ДНР" до перемовин політичних радників лідерів "нормандського формату". 

Про це заявив віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в інтерв'ю ZN.UA.

"Ні, це абсолютно виключено. Ці "зайчики" там точно бути присутніми у жодному вигляді не можуть. (...) На зустрічах політичних радників нормандського формату в нинішньому квадроскладі (...) чотири учасники й чітко зрозуміло: посередники-модератори – представники Німеччини та Франції Ян Хеккер і Емманюель Бон, а Дмитро Козак і Андрій Єрмак – представники сторін конфлікту Росії та України відповідно", - заявив він. 

Резніков допустив можливість того, що Росія може запросити представників бойовиків до "нормандського формату", зокрема, т.зв. "міністрів закордонних справ "ДНР" і "ЛНР" Наталію Ніконорову і Владислава Дейнего, але, як запевнив український віцепрем'єр-міністр, з ними за один стіл переговорів ніхто не буде сідати.

"Росіяни можуть хоч десять разів запросити цих персонажів як самостійних гравців, але їм навіть ніхто візи не дасть і в'їзду до країни не дозволить. Тому що вони не суб’єктні", - каже Резніков.

Водночас, член української делегації на переговорах щодо Донбасу додав, якщо РФ включить Ніконорову і Дейнего до свого складу, то для усієї "світової спільноти вони остаточно підтвердять, хто є хто".

Нагадаємо, заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак, якого називають є головним переговірником і кремлівським куратором врегулювання ситуації на сході України, висловив думку, що після зустрічі Байдена з Путіним з'явилася надія на врегулювання ситуації на Донбасі.

Раніше Дмитро Козак висунув умову для участі США в переговорах щодо ОРДЛО.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини світу: "G7" підтримала "нормандський процес" і закликала Кремль знизити напруженість

Новини світу: "G7" підтримала "нормандський процес" і закликала Кремль знизити напруженість

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зустріч "нормандської четвірки"
Наступна публікація