"Цього треба було очікувати": українці накрили окупантів з артилерії під час знімання пропагандистського відео
Російські військові з метою пропаганди своєї “надсучасної” зброї зняли відео, як працює реактивна система залпового вогню “Солнцепек”.
Проте похизуватися не вдалося, бо після першого запуску ракети “Солнцепек” накрили з артилерії українські військові.
Відповідне відео згодом з’явилося в соцмережах.
На ролику видно, як російський окупант знімає на камеру момент, коли з реактивної системи запускають ракету. Супроводжується все гучною роботою військової техніки.
“Важка вогнеметна система. Навіть для мене з активними шумоподавлювальними навушниками - це дуже голосно. Я не уявляю, що відбувається у місці, куди ці ракети влучають. Крім руйнівного, термобаричного ефекту, це ще й дуже деморалізує”, - прокоментував запуск ракети окупант.
Проте похизуватися довго не вдалося, бо вже за кілька секунд позицію військових злочинців РФ накрили з артилерії українські військові.
Цікаво те, що окупант, котрий так гарно розповідав про “деморалізувальний ефект”, потім одразу змінив позицію і заявив, що “цього варто було очікувати”.
Нагадаємо, що на Луганщину вбивати окупантів прибув "Іноземний легіон".
Читайте також: