Цуценята вбитої бойовиками в зоні АТО собаки знайшли собі господарів після сюжету ТСН

Одне цуценя залишилося "служити" в третій роті.

Врятувати рядового пса. Після сюжету ТСН про вбиту снайпером алабаїху в Мар'їнці на Донеччині, в якої осиротіли шестеро цуценят, у редакцію писали та дзвонили розчулені глядачі та  казали, що хочуть узяти песиків на виховання.

Бійці 14-ї бригади погодилися, що малюкам буде краще на мирній землі, але тільки за умови, що собаки потраплять у добрі турботливі руки. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Цю історію знімальній групі ТСН солдати розказували, ледве стримуючись, – ворожий снайпер поцілив у алабая Азу -  шестеро її малят залишилися на солдатів. Хлопці просили не хвилюватися - цуценят не  покинуть, хоча й розуміли, що на мирній землі їм буде краще.

З шести цуценят наче від серця відірвали трьох. Одну малу ще раніше влаштували служити в третю роту. Так і не змогли попрощатися з песиком на ім'я Дастан. Поки що залишається на війні і пес, названий на честь командира Фігурою.

Ще трьох собачок-дівчаток роздали.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Наталії Нагорної.

Безліч українців зголосилися забрати цуценят, маму яких вбив снайпер в зоні АТО

Після сюжету ТСН про вбиту снайпером алабаїху в Мар`їнці на Донеччині, в якої осиротіли 6 собачат, до редакції почали писали та дзвонили розчулені глядачі та казали, що хочуть узяти цуциків на виховання. Бійці 14 бригади погодилися, що малюкам буде краще на мирній землі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: