Дадуть дві гранати, сухарі та кинуть на забій: військовий експерт оцінив, чи можуть новомобілізовані росіяни змінити перебіг війни

Дата публікації
Перегляди
2502
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Дадуть дві гранати, сухарі та кинуть на забій: військовий експерт оцінив, чи можуть новомобілізовані росіяни змінити перебіг війни

Фото: Associated Press

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник впевнений, що новомобілізовані росіяни не переламають лінію фронту.

За його словами, російське керівництво не планує проводити жодної підготовки, Кремль кидає мобілізованих "на забій" Збройним силам України. 

Про це Петро Черник розповів на Youtube-каналі ТСН.

"Лінію фронту не переламають. Бо це буде дуже низькопробний матеріал. Жодної підготовки не буде, їх взують в кірзаки, дадуть гвинтівку "Мосіна" на чотири снаряди, дві гранати, можливо, РПГ 18 "Муху", які виготовили в СРСР, дадуть жменьку сухарів, лопатку, яка вважаються для них зброєю, і кинуть на забій. Однак цей біоматеріал доведеться "перемелювати" доволі довго", - сказав експерт.

Він нагадав, що 24 лютого російська армія наступала на Україну із майже 200 тис. військом, яке українські сили уже фактично їх перебили. 

"Ми одне вже перемололи. Одне вже є заміщене, але вони ще є на нашій території. Ми з ними досі б'ємося", - додав Черник.

Нагадаємо, в соціальній мережі розміщують відео, як українські військові вигнали російських окупантів із села Коровій Яр Донецької області. Поки підтвердження цієї інформації від офіційних представників немає.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація