"Далі буде "Капітан Україна": у Міноборони висміяли пропагандистів за заяви про "клонованих воїнів ЗСУ"

"Далі буде "Капітан Україна": у Міноборони висміяли пропагандистів за заяви про "клонованих воїнів ЗСУ"

Фото: Генеральний штаб ЗСУ / Facebook

У Міноборони поцікавилися, яку ще маячню придумають у Росії.

Міністерство оборони України висміяло заяви російських пропагандистів про "клонованих воїнів ЗСУ". Там зазначили, що маразм російської пропаганди немає меж.

Про це Міноборони написало у Twitter.

"Минулої весни російська пропаганда розповідала про генетично модифікованих українських голубів. Тепер конспірологічні теорії про "клонованих" українських солдатів. Далі будуть "суперсолдати", генетично модифіковані в секретних біолабораторіях. Капітан Україна? Ні. Кожен солдат ЗСУ - супергерой", - наголосили у відомстві.

Фейки про "клонованих воїнів ЗСУ"

Російські пропагандисти опублікували коментар так званого "розвідника з "ЛНР". Він заявив, що українських військових настільки багато, ніби їх клонують.

Росія полюбляє придумувати фейки про Україну. У лютому свою агресію росіяни виправдовували "наявністю біолабораторій", де заражають невідомим вірусом птахів, щоб вони вбивали слов'ян. Це викликало сміх, оскільки українці теж слов'яни, як і жителі Польщі, і неможливо прорахувати траєкторію польоту "бойових голубів". Згодом постпред Росії Василь Небензя на засіданні ООН всерйоз заявив про "бойових комарів".

Представниця США в ООН, пані посол Лінда Томас-Грінфілд не витримала російської маячні та зазначила, що "комарі не знають про існування державних кордонів, як і Росія".

Читайте також:

Підбурювання до геноциду: чи можна посадити за ґрати російських пропагандистів

Підбурювання до геноциду: чи можна посадити за ґрати російських пропагандистів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація