Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Де тут у них море?": у "ЛНР" з’явилися "морські піхотинці" та пішли атакою на ЗСУ під Жолобком

Військові кажуть, що морпіхам по той бік фронту ніде взятися, крім як із РФ.

На Луганщині бойовики атакували позиції українських військових в районі села Жолобок. Гірським піхотинцям ЗСУ кинули виклик бандити під назвою "морські піхотинці", хоч у Луганської області виходів до моря немає і не було, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бій поблизу Жолобка починається несподівано – з боку противника прилітає міна, гірські піхотинці одразу ж відповідають з кулемета. Далі в хід ідуть гранатомети та інша зброя. Постійні обстріли, поранені, один дуже важкий – на цій ділянці фронту вже два тижні гуркоче справжня війна. "У нас протягом усього дня ведуться стрілкові бої, мінометні бої. Це пов’язано з їхньою агресію, поведінка у них така", - каже командир взводу із позивним "Зима".

ВідеоБої на передовій: на Луганщині бойовики висунули на позиції так званих "морських піхотинців"

Позиції в районі села Жолобок зайняла так звана морська піхота, хоча моря у Луганській області до цього часу не було. Вже півмісяця ці міфічні морські піхотинці так званої "ЛНР" намагаються відтіснити українських гірських піхотинців з панівної висоти. 

Бої на передовій: на Луганщині бойовики висунули на позиції так званих "морських піхотинців"

Боєць "Бодя" показує на прапор "морських піхотинців", які зайшли на позиції наприкінці січня і одразу ж почали активно дошкуляти українським військовим. "Думаю, з Росії", - відповідає солдат на запитання, звідки на окупованій Луганщині можуть узятися морпіхи. "Не знаю, де в них тут море", - додає він.

Очевидно, супротивнику дуже не подобаються їхні позиції – вони в низині. Тому постійно обстрілюють панівну висоту, підкопуються ближче, намагаючись відтіснити український підрозділ. Але українські хлопці відступати не збираються, бо підрозділ у них гірсько-штурмовий. На Луганщині нема гір, так само, як і моря, але є хоча б такий горбочок, і його військові віддавати ворогу не збираються.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції