"Дебілоросія" путінського формату". Турчинов прокоментував маячню Захарченка про створення "держави"

В "ДНР" зібралися заснувати "Малоросію".

Секретар Ради національної безпеки Олександр Турчинов назвав заяву ватажка "ДНР" про створення "перехідної держави Малоросія" "збоченою маячнею", яку вигадали у Москві для маріонеток на Донбасі. На його думку, це ознака планів щодо просування російської агресії на захід.

Про це йдеться в заяві Турчинова, яку поширила прес-служба секретаря РНБО.

"Заяви кремлівських клоунів-маріонеток, які називають себе керманичами окупованого Росією Донбасу, щодо створення Малоросії – ще один доказ агресивних планів Путіна та його маніакального небажання вирішувати питання на сході України мирним шляхом", - зауважив він.

ВідеоЩо вигадують російські агенти, аби проникнути на територію України

"Ця збочена маячня, яка була написана в Кремлі та озвучена рядженими клоунами на кшталт Захарченка, свідчить про бажання московських "стратегів" знову відновити просування військової агресії на захід, втягуючи в криваві жорна нові регіони України", - додав Турчинов.

Він також вважає, що "ці неадекватні та провокативні плани - ще один аргумент на користь прийняття Закону України "Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей" та необхідності прискорити звільнення сходу країни від російських окупантів та підконтрольного їм кримінально-сепаратистського бруду".

"Доля кремлівського плану "Малоросія-17" буде аналогічною "Новоросії-14", або будь-якій іншій "Дебілоросії" путінського формату", - вказав Турчинов.

18 липня з'явилося повідомлення про те, що ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко заявив про створення "перехідної держави Малоросія". Згідно з "конституційним актом Малоросії", так званою "столицею нової держави" повинен стати Донецьк. На думку окупантів, створення "нової держави покликане "зупинити громадянську війну і уникнути нових жертв". Прапором так званої "Малоросії" стане прапор Богдана Хмельницького. 

Залиште свій коментар