Дефіцит: на окупованій Луганщині обмежили доступ населення до питної води

Дефіцит: на окупованій Луганщині обмежили доступ населення до питної води

pixabay.com

Нерівномірна подача води призводить до застоювання, виникнення бактерій та поширення інфекційних захворювань серед населення.

На захопленій території Луганської області спостерігається гострий дефіцит питної води, окупанти обмежили водопостачання населенню.

Про це інформує пресслужба МінТОТ.

"В умовах аномальної спеки, це може впливати на катастрофічне погіршення якості води, оскільки нерівномірна подача води призводить до застоювання, виникнення бактерій та поширення інфекційних захворювань серед населення", — йдеться в повідомленні.

Так, на території м. Хрустальний (Красний Луч) подача питної води здійснюється за графіком від 1-2 разів на тиждень до графіка "через день" в залежності від району міста.

На території с. Голубівське, с. Донецьке, м. Кіровськ постачання питної води відбувається лише 1 раз на тиждень, м. Кадієвка (Стаханов) – частково 1 раз на 2-3 дні.

На території м. Алчевськ, де спостерігається один із найбільш забруднених показників питної води, водопостачання начебто здійснюють через день. Однак є інформація, що воно відсутнє по декілька діб поспіль.

У міністерстві наголосили, що окупанти таким чином "порушують всі норми міжнародного гуманітарного права, нехтують забезпеченням базових потреб людей та, по суті, здійснюють геноцид".

Раніше повідомлялося, що окупанти ведуть Крим до екологічної катастрофи.

Новини з фронту: окупанти б`ють з далекобійної зброї на ділянці північніше Донецька

Новини з фронту: окупанти б`ють з далекобійної зброї на ділянці північніше Донецька

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація