Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Демобілізовані бійці масово повертаються в гарячі точки АТО

Бойові підрозділи в Авдіївці вже на дві третини складаються з таких воїнів.

Спершу вони не можуть дочекатися дембеля, а потім добровільно повертаються на передову. Хоча добре знають всі жахи війни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Промзону під Авдіївкою бойовики не перестають обстрілювати – артилерія та міномети працюють щоночі, а інколи навіть удень. Міни напередодні зранку знову розірвались і на півдні цивільної Авдіївки – просто під вікнами приватних будинків. "Чотири, мабуть, 80-ки. Виходи зі Спартака були", - констатує боєць мотопіхотного батальйну з позивним "Шкода".

Напрямки обстрілів там традиційні: Донецьк, аеропорт, Ясинувата. "У порядку речей", - спокійно кажуть військові. До війни вони вже ставляться буденно. Емоції військового з позивним "Швед" викликає еа напруження на фронті, а повернення його автомата. "Це мій іменний автомат. Коли я виходив на дембель, я його підписав. Три місяці тому", - каже він.

Відео Чому військові після демобілізації повертаються до Авдіївської промзони

"Швед" – одн із тих, хто відвоювавши рік на фронті, отримав на руки наказ про демобілізацію, встиг обійняти родину, навіть пробував працевлаштуватися в мирному житті. Але в підсумку вирішив повернутися. Родина була від цього геть не у захваті. Але залишатися у тилу, коли побратими продовжують воювати – Швед зізнається – йому було неможливо.

У роті таких, як він, уже дві третини. Вони просто не змогли всидіти удома і повернулись на передову. "Не через гроші точно", - зізнаються бійці. "Коли вдома дружина, двоє дітей, батьки, племінники – то краще служити тут і захищати їх тут. Бо якщо докотиться туди – там уже не захистиш", - вважає військовий "Дядя Вадя".

Напередодні бойовики провели нахабну атаку на Авдіївку. Вони обстріляли позиції ЗСУ посеред дня з важкої зброї. Розвідка вважає, що це може бути початком спроби наступу ворога.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції