День добровольця: Зеленський привітав українських воїнів та закликав уряд створити Меморіал

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент також підписав ухвалений Радою закон, яким передбачено надання статусу учасників бойових дій добровольцям, які виконували та виконують бойові завдання в районі проведення АТО та ООС.

Президент України Володимир Зеленський привітав українських воїнів з Днем добровольця і закликав уряд активізувати роботу зі створення Меморіалу українських героїв та Національного меморіального комплексу із вшанування загиблих під час бойових дій на Донбасі.

Про це йдеться у привітанні глави держави у Telegram-каналі президента.

"Сьогодні ми відзначаємо День українського добровольця. Це день справжніх патріотів, які у вирішальний час стали на захист незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України…Завдяки самовідданості й героїзму, продемонстрованим воїнами-добровольцями у боях із російським агресором, добровольчий рух назавжди ввійшов в історію України й надалі залишатиметься підтвердженням волелюбності українського народу та незламності його духу", - йдеться у привітанні.

Також Зеленський звернувся і до Кабміну з проханням активізувати роботу  щодо створення меморіального комплексу для вшанування загиблих під час бойових дій на Донбасі.

"Звертаюся до Кабінету міністрів України з проханням активізувати роботу щодо створення Меморіалу українських героїв та Національного меморіального комплексу для почесного вшанування загиблих під час бойових дій на сході України, - зазначив глава держави.

Він також попросив опрацювати питання щодо заснування відомчої нагороди для відзначення учасників добровольчого руху.

Нагадаємо, від 2017 року 14 березня Україна відзначає День українського добровольця. Це символічна дата, оскільки саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Потім ці добровольці  сформували перший добровольчий батальйон, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького.

Відео Українські добровольці отримали перші посвідчення учасників бойових дій

Українські добровольці отримали перші посвідчення учасників бойових дій. На шостому році війни урядовці нарешті змогли прописати процедуру і перелік документів, які необхідні для оформлення цього статусу.

Українські добровольці отримали перші посвідчення учасників бойових дій

Залиште свій коментар

Вибір редакції