Депутати заявляють про силовий розгін блокади і поранених активістів

Дата публікації
Депутати заявляють про силовий розгін блокади і поранених активістів

Блокада ОРДЛО, архівне фото / УНІАН

Політики кажуть про застосування вогнепальної зброї. 

Народні депутати України Володимир Парасюк та Ігор Луценко повідомили, що СБУ та сили КОРДу влаштували силовий розігн редуту блокадників поблизу селища Щербинівка на Донеччині.

За словами Парасюка, силовики застосовували БТРи та вогнепальну зброю і стверджує, що внаслідок розгону є поранені.

Силами СБУ і "КОРД" було розбито редут "16 добровольчого батальйону" (с. Щербинівка). Було застосовано БТРи і вогнепальну зброю. Зв'язок заглушили, а мобільні телефони відібрали. Є важко поранені. Прошу всіх мобілізуватись і вирушати на допомогу нашим побратимам. Вони обіцяли залити кров'ю редути, вони це зробили. Але це не лякає, завтра нас буде вдвічі більше", - написав він на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Його парламентський колега Ігор Луценко із посиланням на неназвані джерела заявив про 30 затриманих.

"За повідомленням волонтерів, 16-й редут повністю розгромлено. Джерела повідомляють про близько 30 затриманих, про операцію, у якій брали участь тітушки, СБУ та Нацгвардія - спочатку редут було оточено, потім почалися побиття та затримання, мобільні телефони у учасників блокування позабирали", - написав він.

Нагадаємо, залізнична блокада на Донбасі триває вже понад місяць. Поїзди з вугіллям із контрольованих бойовиками територій не пропускають добробати, адже вважають неприпустимою торгівлю з окупантами. Їхня вимога - не тільки зупинити торгівлю, а й офіційно закріпити за територіями, що їх контролює агресор, статус окупованих.

Штаб блокади 13 березня повідомляв, що невідомі вдерлися до редуту "16 добровольчого батальйону" у Кривому Торці на БТРах. У СБУ, натомість, заявили, що не штурмують блокадників, а борються з диверсантами

Нардепам не вдалось переконати активістів припинити блокаду

Нардепам не вдалось переконати активістів припинити блокаду

 

 

Наступна публікація