Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Десантник під Авдіївкою загинув від кулі, що залетіла просто в укріплення

Від моменту оголошеного перемир'я це перша смерть на фронті.

На фронті - перша втрата від початку тижня. Під Авдіївкою загинув молодий десантник. Ворог відкрив вогонь напередодні ввечері, на другу добу узгодженого у Мінську режиму тиші, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

На околиці Авдіївки що ближче до ворога, то треба швидше пересуватись і нижче нахилятись. До крайньої позиції військові тут взагалі дістаються навпочіпки. Дистанції до ворога такі короткі, що кулі залітають просто в траншеї. І саме в такому захищеному місці і загинув український військовослужбовець. Тут прострелені чи не всі мішки та цинки. Із моменту перемир'я це були перші пущені тут ворогом кулі, одна з них стала фатальною.

"Пролунало три постріли, три постріли одиночними і автоматична черга також після неї одразу. Рикошет об край ударив і залетіло в шию", – розповідає військовослужбовець ЗСУ Вадим.

"Вони до цього відкрили вогонь, як тільки стемніло, як тільки сонечко сіло, але саме інцидент виник о 22:00", – каже військовий Дмитро.

Це була його перша передова, у підрозділі Владислав Козаченко служив близько півтора року. Стрілець – десантник штурмової роти. Світлий красивий хлопчина одразу завоював повагу всіх товаришів, Вадим розповідає, вони ще й жартували – з його невеликим зростом пересуватись по траншеях зручніше.

"Найменший, всі думали, що по ньому найважче буде попасти, бо ростом був нижчий, це була перевага його, як людина був хороший", – ділиться Вадим.

Владислав Козаченко із Полтави. Вивчав мови, відвідував клуб юних десантників і у свої 20 років точно знав – чоловік зобов'язаний захищати Батьківщину.

"У бойових умовах хлопець проявив себе з хорошого боку, виявляв мужність. Скоро мав виповнитися 21 рік, мріяв бути юристом, навіть вивчав у вільний час юриспруденцію, але на жаль його мрія не здійснилася", – каже Дмитро.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції