Перейти до змісту
"Десять штук полетіло": на передовій під Горлівкою бойовики почали вести обстріли з мінометів

"Десять штук полетіло": на передовій під Горлівкою бойовики почали вести обстріли з мінометів

Окупанти продовжують рити окопи й запускати безпілотники над позиціями наших захисників.

Російські окупанти темною порою доби знову почали застосовувати на передовій міномети. Українським захисникам віддано наказ спостерігати і не піддаватися на провокації. На багатьох з них чекає родина, хтось воює за тисячі кілометрів від своєї Батьківщини, але вони обрали захищати Україну за будь-яких обставин. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Для Олексія Шепінського найдорожчі імена — це імена його семи дітей. Чоловікові 43, і від 2017-го він воює на фронті у складі 24-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. 

Слідами тата в армію пішла і старша донька Олексія. Своє сімейне життя цей солдат коректує з окопу, за якихось кілька кілометрів від Горлівки. Каже, діти не хотіли, аби він їхав на війну.

"Дружина не справляється сама дома. Але я поставив перед фактом, що це потрібно. Це мій обов'язок, а також усіх хлопців, які тут", — розповідає Олексій. 

На протилежному боці від українських військових вороги копають, їздять на автомобілях і запускають безпілотники-розвідники над нашими шанцями. Справжньою несподіванкою для армійців на цій ділянці фронту став вечірній обстріл із мінометів.

"Об 11:20 були помічені в тепловізор дві особи, після чого почалися кулеметні черги. "Закінчили (обстріли. — Ред.) мінами — штук 10 полетіло", — переповідає Олексій. Бойовики вдарили по сусідах цього українського підрозділу і міни просто перелітали через шанці наших вояків. 

Ще один військовий, Олеляд — український азербайджанець, і він добре знає що таке "рускій мір", і пам'ятає війну 1990 року, через яку полишив Батьківщину. Йому 51 рік, воює він вже 5 років і не збирається повертатися додому, поки ворога не буде переможено.

"Росія вважається агресором всюди, і не лише в Україні, а й в Азербайджані, Молдові. У неї всюди техніка (своя. — Ред.) і прикладена рука всюди", — каже Олеляд. На його думку, Україна може повчитися дечого в Азербайджану, наприклад, відвойовувати своїй території самим: "Інакше що ми лишимо після себе своїм онукам? Нічого, голе поле з дірами".

Але зараз реалії тут на передовій інші. Наказ — спостерігати і не піддаватися на провокації. Про український прапор над Горлівкою можна хіба що мріяти, дивлячись із окопів на окуповане місто.

Відео Російські окупанти застосували на передовій міномети

Російські окупанти темною порою знову почали застосовувати на передовій міномети. Про реальну війну та наших військових на "нулі" неподалік Горлівки -  далі в сюжеті.    

Російські окупанти застосували на передовій міномети

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин