Дитина поранена у спину: хлопчик, який зворушив Україну своїм щоденником, залишився у Маріуполі (фото)

Дитина поранена у спину: хлопчик, який зворушив Україну своїм щоденником, залишився у Маріуполі (фото)

Фото: Євген Сосновський

Восьмирічний хлопчик, сидячи у підвалі в Маріуполі, писав у щоденник про смерті рідних і близьких.

Маленький хлопчик, який розчулив світ своїм щоденником із дитячим описом жахів війни, досі залишається у заблокованому ворогом Маріуполі. Восьмирічна дитина отримала поранення у спину після того, як російські окупанти відкрили вогонь по ньому, його мамі, дідусеві та сестричці.

Його історію на брифінгу у Києві розповів фотограф Євген Сосновський, який виклав фото пронизливого дитячого щоденника. Сосновський виявився дядьком мами хлопчика.

Про це пише Obozrevatel.

4 травня фотограф опублікував у соцмережі фото кількох сторінок зі щоденника хлопчика. Він писав, що у нього "померла бабуся Галя, дві собаки та улюблене місто", і згадував, що попри все зустрічає кожен ранок усмішкою.

Сосновський розповів, що хлопчик – син його племінниці.

"Ми збиралися з жінкою йти до бабусі, та – стук у двері. Відкриваємо. Стоїть наша племінниця з двома діточками – хлопчик восьми років та донька 15 років, у пилюці всі та в крові. "Нас обстріляли, ми поранені", – кажуть. Батько (брат моєї дружини) теж поранений, він не зміг уже йти… Як вона дійшла до нас – не знаємо, бо був дуже потужний обстріл. І я завжди кажу, що це мати-героїня, бо вона врятувала своїх діточок, вона навіть не знала, що у неї на нозі ще дві дірки, і з однієї майже фонтаном йшла кров… Коли ми побачили її рани, то був шок", – розповів фотограф.

Сосновський також розповів про поранення, які отримали члени його родини. У племінниці, мами дітей, окрім ран на нозі, на руці нижче ліктя було буквально вирвано шмат плоті. У її доньки – розсічена голова. Дісталося й малюкові: у нього "на спині теж був вирваний шмат м’яса, шкіри не було".

Нагадаємо, на початку травня світ облетіли фото щоденника 8-річної дитини із заблокованого Маріуполя.

Фото: Євген Сосновський

Хлопчик записував жахіття війни, яку принесла Росія на українську землю, і смерті, свідком яких став.

Фото: Євгеній Сосоновський

Утім, навіть у бомбосховищі, переживаючи те, чого не має переживати жодна дитина у світі, хлопчик продовжував кожен ранок зустрічати з усмішкою.

Фото: Євгеній Сосновський

Як повідомлялось, ведуча, блогерка та амбасадорка ООН Маша Єфросиніна опублікувала записки із щоденника дівчини, яка пройшла блокаду Маріуполя.

Окупанти експлуатують дітей, щоб виправдати свої злочини на території України –Сергій Лещенко

Окупанти експлуатують дітей, щоб виправдати свої злочини на території України –Сергій Лещенко

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація