Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дива трапляються: телефон зупинив російську кулю, котра могла вбити українського воїна на передовій ООС

Боєць відбувся лише пораненням, загрози його життю немає.

Мобільний телефон у кишені прийняв на себе кулю, котра могла стати фатальною для українського військовослужбовця Костянтина Горщинського. Його було поранено позиціях у Жованці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Солдат саме копав окоп, коли почався обстріл зі стрілецької зброї. Одна куля влучила йому в ногу і вийшла навиліт, іншу  зупинив телефон. "Буде, як сувенір. Додому привезу. Врятував мені ногу, а то б не знаю, чим це могло закінчитися", - зізнається військовий.

ВідеоБойовики вкотре обстріляли житлові будинки на сході країни

Шестеро військових поранено протягом минулої доби у зоні ООС. Один військовий отримав серйозне поранення ноги та ока. Його вже доправили в шпиталь Дніпропетровська. Один з військових народився в сорочці, адже одну з куль зупинив мобільний телефон, який лежав в його кишені. Поранення він отримав в районі Зайцевого. З кулеметів там сьогодні стріляли і по подвір'ях місцевих.

Бойовики вкотре обстріляли житлові будинки на сході країни

У шпиталі, куди евакуювали військового, Костю називають щасливчиком – мало того, що друга куля лишилася в телефоні, так і перша куля дивом не зачепила кістку. Побратими кажуть, що противник обстрілює військових 24-ї бригади з кулеметів і протитанкових гранатометів, тому й саме поранення порівняно невеличкою кулею можна вважати щасливим. "У них була ротація, заїхали нові хлопці. Снайпери заїхали, міномети заїхали, свіжі сили – вони навіть напористо так працюють, агресію більше проявляють", - каже військовослужбовець на прізвисько "Палич".

Кулі та снаряди регулярно знаходять у себе на подвір’ях місцеві жителі. Час від часу перепадає і їм – баба Марія на городі полола кукурудзу, коли над головою почали свистіти кулі. Жінка ледве встигла вскочити в хату. "Кулі летіли – страшне. Бачу: в дах влучило, шифер лопнув", - розповіла вона. Протягом години бойовики прицільно били по хатах селян, котрих лишилося біля сотні. "Ну, зовсім подуріли, ну що це таке? Ну, хіба так можна, невже не розуміють, що тут люди живуть, хоч і розбиті, але все одно живуть", - обурюються вони.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції