Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дивне зникнення офіцера розвідки: втомлена очікуванням дружина пішла шукати правди на Банкову

У справі багато незрозумілого, наголошують волонтери.

Повернути додому живим чи мертвим прагне дружина підполковника Нацгвардії Олександра Бойка. Він зник у зоні АТО півтора місяця тому, і родина достеменно не знає нічого про його долю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бойко був командиром розвідки 50-го полку Нацгвардії та брав участь в обороні Луганського аеропорту. У червні цього року, третього числа, його розвідгрупа Бойка потрапила у засідку біля міста Золоте на Луганщині. Світлана знає про поранення Олександра в ноги і руку, однак чомусь ніхто не забрав його з поля бою – ні живого, ні мертвого. "Мені говорили: він би не вижив. Та я в це не вірю. Я нікого не звинувачую, я не маю права. Але це буде претензія до кінця життя: чому не забрали? Чому? Так не буває. Перше правило спецназа – скільки чоловік пішло на завдання, стільки ж і повернулося", - каже Світлана Бойко.

Відео Рідні зниклого розвідника Олександра Бойка досі не знають, чи він вижив під час останнього бою

Волонтерка Катерина Якимович показує фотографії підполковника Бойка після поранення – його знімали його бійці. Вони перетягнули джгутом кровотечу та залишили його. Їхня версія: було небезпечно, а підполковник чималенький – під два метри зростом. Та волонтерка наголошує: нестикувань багато і в фотографіях, і в подальшій пошуковій операції. "Всі пошукові групи кажуть: там нічого немає. А вони ходили в перші дні, коли ще не було дощів, коли ще плями крові могли залишитися. З сепаратистами зв'язувалися, вони посміялися: ми не бачили ніякої ДРГ в тому місці, тим паче, не були з ними в бою", - розповіла вона.

Що сталося насправді – ні МВС, ні Національна гвардія не роз'яснюють. Офіційна версія – пошуки тривають, напівофіційна – Олександр Бойко загинув, його тіло не забрали через обстріл, а коли повернулися, тіло вже було у терористів, які відмовляються його віддавати. Якщо це правда, мають активізуватися переговорники від держави, вважає дружина розвідника. І йде на Банкову – до президента. Там у приймальні зареєстрували звернення жінки та пообіцяли розібратися в ситуації й надати відповідь.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції