Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дивні міни: бойовики обстріляли оборонців Авдіївки боєприпасами з незрозумілою речовиною

Військові підозрюють, що ворог укотре використав заборонений вид зброї.

Захисників промзони біля Авдіївки обстріляли боєприпасами, які ще дві доби після обстрілу димляться та смердять. Бійці підозрюють, що ворог міг застосувати проти них заборонений фосфор або іншу хімічну сполуку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Випаровують осколки 120-х мін, котрими накривали територію дві доби тому. "З десяток. Може, трохи більше", - стверджують очевидці. Хлопці не постраждали, але їх здивував жахливий сморід від розірваних боєприпасів. "Смердить. Мов карбідом", - кажуть вони. Бійці розкопали осколки, але тільки-но залізко потрапляло на сонце – воно починало шкварчати. "І земля займалася при потраплянні свіжого повітря на неї", - кажуть солдати.

ВідеоЗахисників Авдіївської промзони обстріляли боєприпасами, обробленими невідомою речовиною

Міни, оброблені невідомою речовиною: захисників авдіївської промзони обстріляли боєприпасами, які ще дві доби після обстрілу димляться та смердять. Бійці підозрюють – ворог міг застосувати проти них заборонений фосфор або іншу хімічну сполуку. 

Захисників Авдіївської промзони обстріляли боєприпасами, обробленими невідомою речовиною

Військові підозрюють, що це могли бути або заборонені конвенціями фосфорні боєприпаси або ж просто метал, оброблений невідомою хімічною сполукою. "Ми не можемо зрозуміти, що це за речовина", - зізнаються вони. Поки що боєприпаси військовослужбовці просто розклали неподалік  укріплень. Від підступного ворога бійці про всяк випадок зариваються якомога глибше. Загалом Донецька область що ближче до лінії розмежування, то більше схожа на великий мурашник, де люди пересуваються земляними переходами.

"Дикий Мічман" у мирному житті займався будівництвом, то й на передовій не лінується. Тим, хто в тилу скучив за гарячою водою, хлопці рекомендують свій винахід. "Знайшли бойлер, побитий осколками, зробили кришку. Наливається вода, за рахунок диму нагрівається за 30-40 хвилин близько ста літрів води – і живемо, як нормальні цивілізовані люди", - каже військовослужбовець. Боєць "Титарик" переконаний, що люди на авдіївські дачі та у промислову зону повернуться не скоро. "Тут наново будувати треба. Розмінувати все спочатку", - каже він. Тому поки що тут лише солдати, понівечені будинки, повалені дерева, спалена земля і вказівник "у пекло".

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції