"Для ознайомлення з виробничими потужностями": групи з РФ оглядають заводи на Донбасі – Тимчук

Дата публікації
"Для ознайомлення з виробничими потужностями": групи з РФ оглядають заводи на Донбасі – Тимчук

РНБО

Невстановлені громадяни Росії представлялися як "співробітники міністерства економічного розвитку РФ".

Від першого березня 2017 року так звані "представники міністерств ДНР" під контролем "міністерства державної безпеки ДНР" почали роботу на ряді підприємств на Донбасі.

Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

"З 01.03.2017 "представники міністерств ДНР" під контролем співробітників "МГБ ДНР" почали роботу на Макіївському коксохімзаводі, Комсомольському рудоуправління, стадіоні Донбас Арена, Донецькому металургійному заводі і інших", - написав він.

Окрім того, Тимчук зауважив, що напередодні Донецький металургійний завод для "ознайомлення з виробничими потужностями" відвідували невстановлені громадяни РФ. Зокрема, вони представлялися як "співробітники міністерства економічного розвитку РФ".

За словами Тимчука, пересувалися вони в супроводі співробітників "МГБ ДНР", які заявляли, що будуть управляти виробничим процесом і організовувати реалізацію продукції.

"Ще одна група громадян РФ (за їхніми словами, з Челябінська) "обстежила" ВАТ "Єнакіївський металургійний завод". Безпеку забезпечували також співробітники "МГБ ДНР", - зауважив Тимчук. 

Нагадаємо, залізнична блокада на Донбасі триває майже місяць. Поїзди з вугіллям із контрольованих бойовиками територій не пропускають добробати, які вважають неприпустимою торгівлю з окупантами. Їхня вимога - не тільки зупинити торгівлю, а й офіційно закріпити за територіями, які контролює агресор, статус окупованих.  

Ватажки бойовиків "ДНР" та "ЛНР" висунули "ультиматум" із вимогою припинити блокаду і прогрозили загарбати всі підконтрольні Україні підприємства на території ОРДЛО. 1 березня терористи заявили про фактично повний "віджим" українських підприємств.  

Раніше СБУ перехопила розмову ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка про "віджим" Курченком загарбаних терористами підприємств. Головний терорист Донецька визнав, що списки підприємств передадуть до Москви.

Бойовики відбирають українські підприємства на окупованій території

Бойовики відбирають українські підприємства на окупованій території

Наступна публікація