Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для військових неподалік лінії зіткнення побудували модульне містечко

На споруження витратили 30 мільйонів гривень.

Військових на фронті почали переселяти з вогких землянок у модульні містечка. Житло для військовослужбовців побудували неподалік лінії зіткнення. Як нині живеться українським захисникам – у сюжеті ТСН.19:30.

Інформацію про військові модульні містечка вперше з'явилася восени минулого року. На їхнє спорудження нібито виділили мільйони. Десятки зелених вагончиків – модулів – розмістилися на площі майже у п'ять гектарів.

Перше приміщення, куди напрошується ТСН в гості, - медпункт. Крім звичних шафок з медикаментами,  у медсестри на столі два телефони та радіостанція. На стіні – кондиціонер. "Зручно, тепло. Є де хворим надавати допомогу", - розповіла військовий медик Олександра Пийниця.

Медик Настя навіть згадувати не хоче, в яких умовах вона жила до нового року, коли переселилася у  модуль. "Раніше умови були трохи гірші, дровами топили, з бутилочки милися", - згадує.

Військові показують усе, крім одного закутка, де розташовані старі помешкання. Кажуть, нічого там секретного, просто таке краще не показувати.

Відео Військових на фронті почали переселяти з вогких землянок у модульні містечка

Нарешті неподалік лінії зіткнення будують достойне житло для  українських військовослужбовців. Самі вояки у захваті від нових помешкань і мають лише одне зауваження: чому цього не робили раніше. ТСН бачила усе на власні очі.  

Військових на фронті почали переселяти з вогких землянок у модульні містечка

Польова база модульного типу- так офіційно називається це містечко, коштувало 30 мільйонів гривень. 13 мільйонів військові будівельники витратили на підготовку майданчика, огорожу, освітлення, зв'язок та каналізацію. Усе інше – це вартість самих модулів. Кажуть, коли фронт просунеться вперед, інженерним військам знадобиться лише тиждень, щоб перевезти ці модулі на нове підготовлене місце. У військових лише одне зауваження, що містечок цих поки що мало.

Поки що модульні містечка будуватимуть лише на другій лінії оборони. На передовій українським воякам доведеться жити у землянках. Зручних підземних модулів для армії ще не побудували.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції