"ДНР" не "націоналізує" завод Фірташа в Горлівці через його підтримку Росією - Тимчук

Дата публікації
"ДНР" не "націоналізує" завод Фірташа в Горлівці через його підтримку Росією - Тимчук

Дмитро Фірташ / Reuters

Зарплати працівникам виплачуватимуть у гривнях.

Керівництво ПАТ "Концерн Стирол" у Горлівці, яке належить олігарху Дмитру Фірташу, повідомило своїм працівникам про те, що "націоналізації" заводу з боку "ДНР" не відбудеться.

Про це заявляє нардеп, координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук у Facebook.

За його інформацією, причина такого рішення терористів - наявність серйозної підтримки в РФ власника заводу.

"Також персоналу повідомлено, що зарплата і далі буде виплачуватися у гривнях, при цьому кожен працівник заводу щомісяця буде отримувати додаткову відпустку строком на 2 доби для виїзду на вільну територію України та отримання виплат в банкоматі", - додав Тимчук.

При цьому керівництво підприємства повідомило працівникам, що їм необхідно вступити в "громадські організації ДНР" (наприклад, для молоді – "ОО Молода республіка") під загрозою штрафних санкцій, крім того вимагається придбати стартові пакети мобільного оператора "Фенікс".

Тимчук також додає, що на тлі "націоналізації" продовжує зростати напруженість в середовищі працівників вугільних підприємств. У шахтарів викликає невдоволення той факт, що після "націоналізації" цих підприємств, рівень їхньої заробітної плати буде істотно скорочено. Зокрема, така ситуація зафіксована в Донецьку на шахті імені академіка Скочинського та на шахті імені Засядька.

Раніше ватажки бойовиків "ДНР" і "ЛНР" висунули ультиматум з вимогою припинити блокаду окупованих територій і пригрозили захопити всі підконтрольні Україні підприємства на території ОРДЛО. 1 березня терористи заявили про фактично повний "віджим" українських підприємств.

Наступна публікація