Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "ДНР" оприлюднили фото підозрюваного в убивстві Захарченка

Бойовики пояснюють, що той заходив у кафе "Сепар" перед вибухом.

Терористична організація "ДНР" розшукує людину, котра побувала в донецькому кафе "Сепар" незадовго до вибуху 31 серпня. Про це повідомляє УНІАН.

Бойовики оприлюднили фото підозрюваної особи, імовірно зроблене з камери спостереження закладу. Терористи вважають, що цей чоловік може бути причетним до вбивства їх ватажка Олександра Захарченка. Невідому особу оголосили в "розшук".

Як повідомлялося, в результаті вибуху в кафе "Сепар" в центрі Донецька загинув ватажок "ДНР" Олександр Захарченко, а також його охоронець. Заступник ватажка незаконного збройного формування "ДНР", так званий "віце-прем'єр" Олександр Тимофеєв, поранений під час вбивства Олександра Захарченка, виїхав до Росії.

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

Залиште свій коментар

Вибір редакції