"ДНРівські" окупанти ухвалили свій "бюджет" і чекають на влиття коштів з РФ — Тимчук

Дата публікації
Перегляди
2081
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"ДНРівські" окупанти ухвалили свій "бюджет" і чекають на влиття коштів з РФ — Тимчук

Фото: УНІАН

Повні обсяги "бюджету" не розголошують.

Окупаційна влада "ДНР" заявила про ухвалення свого так званого "бюджету" на перший квартал 2017 року.

Так, бойовики нібито витратять 45% "бюджету" на забезпечення соцвиплат. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"При цьому загальний обсяг бюджету традиційно не розкривається. У той же час, за даними групи ІС, точних параметрів бюджету "ДНР" наразі не існує через неузгодженість розміру "фінансової допомоги", яка повинна надійти з Росії в зазначений період", — йдеться в повідомленні.

Також нардеп зазначив, що керівництво "ДНР" вимагає від президента РФ припинити скорочення "допомоги".

"Зокрема, керівництво "ДНР" вимагає від адміністрації президента РФ припинити скорочення фінансових вливань, що спостерігається від вересня 2016 року, вказуючи, що не може компенсувати зменшення "допомоги" за рахунок власних ресурсів", — інформує Тимчук.

За його словами, в Кремлі керівництву "ДНР" рекомендують "більш ефективно використовувати наявні кошти" і здійснити екстрені заходи щодо запобігання їхнього постійного розкрадання. Так, ідеться про кошти, що виділяються РФ на відновлення зруйнованих об'єктів в "ДНР" і соціальні виплати місцевому населенню.

Нещодавно повідомляли, що у селищі Новогригорівка, що на Донеччині, серед населення зростає невдоволення масовими випадками мародерства з боку бойовиків.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
2081
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація