До бойовиків на Донбасі прибула комісія Генштабу Росії - розвідка

Вона проводить комплексну перевірку своїх з'єднань та частин.

До окупованого Донецьку прибула комісія Генштабу ЗС Росії з метою виявлення нецільового використання та розкрадання коштів, паливо-мастильних матеріалів і боєприпасів.

Про це повідомили у прес-службі ГУ розвідки Міноборони України. 

Комісія також перевірятиме на корупцію командний склад підрозділів корпусу.

Раніше командування російських окупаційних військ вирішило перенести виплати грошей бойовикам з 10 на 25 липня, що викликало у них значне обурення. Тож, щоб запобігти поширенню протестних настроїв 15 липня в окремих частинах та підрозділах все ж таки почали видачу "зарплати", що призвело до різкого збільшення випадків зловживання спиртним та порушень військової дисципліни.

У інших підрозділах відкрито висловлюють командуванню своє невдоволення через відсутність надбавки за виконання бойових завдань. Бойовики все частіше самовільного залишають військові частини.

В окремих частинах навіть вирішили виставити патрулі поблизу місць продажу алкоголю, а офіцерам заборонено покидати частини протягом тижня.

Нагадаємо, наприкінці минулої доби, 15 липня, бойовики продовжили обстріли позицій Збройних Сил України. Загалом, за минулу добу терористи 26 разів порушили перемир'я, передає прес-центр штабу АТО. Один український військовий загинув внаслідок підриву на міні, ще один отримав поранення.

Залиште свій коментар