Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До ОРДЛО рухається 74-й "гумконвой" із Росії

Колона з чотирьох десятків вантажівок сформована в Ростовській області.

Росія відправила в окуповані райони українського Донбасу 74-й так званий "конвой з гуманітарною допомогою". Про це повідомляють кремлівські ЗМІ з посиланням на МНС РФ.

За наявною інформацією, колона складається з 40 машин, які рухаються територією Ростовської області в бік неконтрольованої ділянки українського кордону. Машини нелегально завезуть на територію України понад 430 тонн вантажу. Розвантажувати їх планують в окупованих районах Донецької і Луганської областей ближчими днями.

Офіційні особи в РФ запевняють, що так звані "гумконвої" переводять медикаменти, їжу та предмети першої необхідності для мирних жителів, котрі опинилися в зоні проведення бойових дій. Натомість українські військові та спостерігачі в зоні АТО неодноразово фіксували посилення обстрілів із боку терористичних формувань саме після заходження на територію ОРДЛО таких "конвоїв", тож припускають, що ними перевозять боєприпаси і зброю.

ВідеоПерший цього року "гумконвой" з Росії чекають бойовики на Донбасі

Підконтрольні бандитам ЗМІ повідомляють, що майже 300 тонн вантажу російські куратори завезуть на окуповані бойовиками території уже завтра. Це, кажуть, будуть харчі, медикаменти й таємничі так звані "цільові вантажі". Ці конвої - незаконні.

Перший цього року "гумконвой" з Росії чекають бойовики на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції