Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Росії з окупованого Донбасу вивезли обладнання майже 20 заводів-гігантів

Крім того, обладнання 13 підприємств повністю або частково розграбовано.

Обладнання понад 20 українських підприємств вивезено до РФ із тимчасово окупованих територій Донбасу.

Про це під час брифінгу повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький, повідомляє УНІАН.

За його словами, управління фіксує цілеспрямовану діяльність Росії на руйнування економічної інфраструктури на сході України.

"Встановлено, що з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей повністю або частково вивезено обладнання більше 20 підприємств, серед яких - державна компанія "Топаз", Луганський патронний завод, Луганський машинобудівний завод, Харцизький машинобудівний завод та інші", - зазначив Скібіцький.

"Крім того, обладнання 13 підприємств повністю або частково розграбовано, а опорні металеві конструкції вирізаються на металобрухт", - наголосив він.

Раніше розвідка повідомляла, що бойовики готуються до активізації бойових дій із метою розширення підконтрольних їм територій. Вони проводять заходи для переведення передових підрозділів у готовність для негайного застосування в умовах різких змін обстановки – у тому числі, за рахунок прихованого перекидання підрозділів противника до лінії розмежування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції